Дев‘ятий день війни. Віримо, що скоро все закінчиться, українська перемога близько!
Міська рада, опубліковано 04 березня 2022 року о 13:24

ЗСУ героїчно захищають наші життя, боронять кордони, відбивають населені пункти від окупантів.

Ми знаходимось в тилу, відповідаючи за підтримку цих людей — вони на лінії вогню, але їхні родини мають бути в безпеці тут.

ЗАКАРПАТЦІ!

Єднаймося! Зараз ми потребуємо будь-яких пропозицій з поселенням: навіть якщо ви маєте змогу підселити до себе тільки маму з дитиною, будь ласка, ТЕЛЕФОНУЙТЕ, адже якась жінка з дитиною, можливо, дружина військового зі Сходу, буде мати дах над головою.

Повірте, зараз будь-яка ваша пропозиція буде доречною, потрібною, важливою, а якщо ви хвилюєтесь за якісь побутові умови — люди тікають до нас за спокоєм — це головна умова, і ми її забезпечуємо!

Будь ласка, телефонуйте за нашими номерами:

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Поки військові воюють там, ми допомагаємо їхнім родинам тут.