До 15 серпня триватиме онлайн прийом документів для вступу на конкурсній основі до 1 класів мистецьких шкіл Мукачівської міської територіальної громади у 2023/2024 навчальному році
Міська рада, опубліковано 07 червня 2023 року о 08:50

До уваги батьків талановитих діток! На сайті Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради проходить онлайн прийом документів для вступу на конкурсній основі до 1 класів мистецьких шкіл Мукачівської міської територіальної громади у 2023/2024 навчальному році.

Прийом учнів до мистецьких шкіл здійснюється на підставі заяв батьків та конкурсного відбору (вступних іспитів, прослуховувань, співбесіди), який проводитиметься безпосередньо у обраних закладах.

Для зарахування дитини до 1 класу мистецьких шкіл Мукачівської міської територіальної громади необхідно:

• Крок 1 - Зайти на сайт Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради та обрати розділ «Онлайн реєстрація до мистецьких закладів» (онлайн ресурс для реєстрації вже активний)
  • Крок 2️ - Обрати мистецьку школу та напрямок навчання (відділи):
  • Крок 3 - Ознайомитися зі встановленими розмірами плати за навчання та пільгами (‼️зазначимо, що на період дії воєнного стану плату за навчання відмінено рішенням виконавчого комітету Мукачівської міської ради).
  • Крок 4 - Завантажити та заповнити форму Заяви (безпосередньо під час онлайн реєстрації або попередньо завантаживши бланк заяви із офіційного сайту Мукачівської міської ради
  • Крок 5 - Підготувати та завантажити фото або скан-копії:
  1. свідоцтва про народження або документа, що посвідчує особу дитини;
  2. документ (довідка) про наявність пільг (відповідно до Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в початкових мистецьких школах Мукачівської міської територіальної громади)