До Мукачівської міської ОТГ увійшло ще понад 10 навколишніх сіл
Міська рада, опубліковано 18 листопада 2020 року о 15:41

Уже незабаром  відбудеться перша сесія  Мукачівської міської ради нового скликання, на якій прийматимуть ключові стартові рішення  що дозволять юридично «запустити» Мукачівську міську об’єднану територіальну  громаду  у новому  складі.  За  перспективним планом до неї  увійшло ще  понад десять  навколишніх сіл і зараз  ОТГ виглядає так:  Мукачево, Нове Давидково,  Павшино,  Шенборн,  Лавки, Нижній Коропець, Дерцен, Доробратово,  Горбок, Завидово,  Залужжя, Ромочевиця,  Ключарки,  Макарьово,  Барбово,  Негрово,  Пістрялово,  Форнош.  За словами експерта з місцевого самоврядування та децентралізації Володимира Феськова це одна з найбільших та найяскравіших міських ОТГ в Україні. З експертом спілкувалася Анна Товт.