Досліджується думка мукачівців щодо електромобільності
Відділ економіки, опубліковано 08 липня 2021 року о 16:47

Інформуємо мешканців Мукачівської територіальної громади про те, що місто Мукачево долучається до реалізації проєкту Міжнародної технічної допомоги «Green Wheels: екотранспорт майбутнього - сьогодні!» (HUSKROUA/1702/7.1/0041) в ролі бенефіціара. В рамках проєкту буде розроблено техніко-економічні обґрунтування та рекомендації у сфері планування розвитку інфраструктури цільових громад Закарпатської області, в тому числі і міста Мукачево.

Рекомендації міститимуть:

• узагальнення європейського та національного досвіду й найкращих практик пристосування міст до розвитку електромобільного транспорту;
  • аналіз діючих нормативних актів та оцінка основних тенденцій удосконалення правового поля України з питань розвитку інфраструктури для електромобілів;
  • огляд доступних технологій обслуговування електричних транспортних засобів (ЕТЗ) для впровадження на території міста;
  • вивчення проблем та аналіз потреб муніципалітету щодо розвитку інфраструктури для ЕТЗ та надання пропозицій їх оптимального вирішення;
  • пропозиція щодо покрокової стратегії розвитку міської інфраструктури для електромобілів та персонального легкого електротранспорту на принципах сталої мобільності.

В рамках реалізації заходів проєкту, в Мукачеві, як і на Закарпатті загалом, вперше досліджується думка користувачів електромобільності у форматі опитування, для виявлення їх думок, вподобань та оцінок стосовно практичності користування електричним транспортом. Аудиторією дослідження є існуючі та потенційні (зацікавлені) користувачі засобів електромобільності, зокрема електричних автомобілів, самокатів, моноколіс та інших різновидів електротранспорту.

Опитування відкрите до 31 липня 2021 року, а заповнення анкети потребує близько 10-15 хвилин. Узагальнені результати дослідження будуть опубліковані для громадськості.

Дослідження проводиться компанією ORESUND: транспортні рішення на замовлення ГО "Фабрика інвестиційних проєктів" (м.Ужгород) за підтримки Європейського Союзу в рамках транскордонного проєкту "Green Wheels: екотранспорт майбутнього - сьогодні!" в рамках Програми "Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020".

Пройти опитування