Другому дресирувальному майданчику для «чотирилапих друзів» - бути
опубліковано 08 липня 2020 року о 09:18

Восени 2019 року проходили зустрічі Мукачівського міського голови Балоги А.В. з представниками інститутів громадянського суспільства, на яких обговорювалися широке коло питань, які хвилюють мукачівців. Під час однієї з них громадська організація Мукачівський кінологічний клуб «Замкова стража» (керівник Яров Чабо Юлійович), звернулася з офіційним листом на адресу Мукачівського міського голови Балоги А.В. з проханням про надання Кінологічному клубу земельної ділянки, яка знаходиться за адресою: м.Мукачево. вул. Жатковича Георгія  в довготермінову безоплатну оренду для використання її під дресирувальник майданчик, обладнання та благоустрій, якого буде забезпечено зусиллями членів Клубу.

Згодом дане питання було винесено на сесію Мукачівської міської ради та  підтримане міськими депутатами.

На червень 2020 року зусиллями ГО Мукачівський кінологічний клуб «Замкова стража» майданчик для «чотирилапих друзів» був обладнаний та готовий до роботи, однак, зважаючи на карантин, його урочисте відкриття відбудеться трохи згодом.

Слід зауважити, що три роки тому, завдячуючи  ГО Мукачівському кінологічному клубу «Замкова стража» у нашому місті відбулося урочисте відкриття та перше командне заняття у красені дресирувальному парку для собак по вул.Свалявській. Дуже важливо, що добрі справи щодо піклування про тварин не зупинилися, а продовжуються далі, завдячуючи співпраці громадськості та міської влади, яка завжди готова допомогти.

{gallery}dresirovka-2{/gallery}