Герої вдома! Воїни 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади повернулися до своїх рідних
Міська рада, опубліковано 28 грудня 2021 року о 12:41

Дружини, матері та діти, духовенство та керівництво міста, його жителі сьогодні зустрічали захисників України. В Мукачеві, до місця постійної дислокації повернулися бійці 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади. Понад 8 місяців вони боронили українські кордони. З поверненням до своїх рідних, воїнів привітав Мукачівський міський голова Андрій Балога: «128-ма бригада є гордістю нашого міста, Мукачево завжди асоціюється з вашою військовою частиною. Жителі міста радо зустрічатимуть вас вдома, з чим я вас щиро вітаю. Я бажаю вам всім гарних Новорічно-різдвяних свят, провести цей час в домашньому затишку, любові та теплі», - сказав вітаючи бійців Андрій Балога - Мукачівський міський голова.

За його словами, місто і надалі підтримуватиме військову частину. Цього року в Мукачеві запрацювала нова програма, для військових з місцевого бюджету виділили 4,5 млн. гривень, а сьогодні передали сертифікат на 100 тис. гривень для придбання обладнання.

Бійцям вручили почесні відзнаки та подяки Мукачівської міської ради. Орденом «За мужність» III ступеня нагородили Богдана Вітрука та Володимира Куратника. Командир 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, полковник Олег Гончарук, з сумом повідомив, що не всі воїни повернулися додому живими. Від ворожої кулі в зоні проведення бойових дій  загинули Максим Польовий та Давід Шартава, пам'ять Героїв вшанували хвилиною мовчання.

Слава Україні!

Героям Слава!