Господь забирає найкращих…
Міська рада, опубліковано 15 жовтня 2022 року о 13:05

Якраз тим, хто віддав найдорожче – своє життя за Батьківщину, рідних та друзів були звернені щирі слова вдячності учасників панахиди на Алеї Слави, за них підносили свої молитви всечесні отці, рідні  та побратими. Їхній подвиг назавжди залишиться в нашій пам’яті та серцях. Штолцель Вільгельм Володимирович, Кіс Роберт Петрович, Бабич Олександр Володимирович, Стець Павло Іванович, Вербицький Сергій Степанович, Гуртов Олексій Анатолійович, Кисельов Деніс В’ячеславович, Павлюк Олександр Альбертович, Заяць Володимир Михайлович, Покидченко Михайло Юрійович, Калабішка Олексій Васильович, Тімовка Йосип Йосипович, Білак Василь Михайлович, Товкан Ярослав Ярославович, Літун Андрій Миколайович, Литвиненко Володимир Миколайович, Вістіровський Артем Олексійович, Гаврик Андрій Юрійович, Бідзіля Сергій іванович, Дудка Олексій Аркадійович, Качур Юрій Юрійович, Каричак Віктор Ярославович, Люташин Андрій Олександрович, Кудря Владислав Вікторович, Фраткін Володимир Олексійович, Федорко Олександр Федорович, Попович Павло Павлович, Бідзіля Віктор Іванович, Цендра Роман Іванович, Шорін Артем Васильович, Услебер Олександр Йосипович, Жук Роман Степанович, Решетар Іван Іванович, Лазука Володимир Зіновійович, Ліхтенштайн Карл Карлович, Рудик Денис Станіславович, Русин Василь Васильович, Головченко Євген Андрійович, Олексюк Ігор Петрович, Дербаль Іван Васильович, Бабич Василь Степанович, Матвіїв Роман Васильович, Сорока Володимир Павлович,  Бідзіля Василь Михайлович, Левдіков Євген Костянтинович, Лукандій Едуард Віталійович, Варга Олександр Тиборович – пам’ятаємо, сумуємо!

Героям Слава!