Хвилиною мовчання, благословенним словом, квітами та запаленими лампадками вшанували у Мукачеві пам`ять жертв політичних репресій
Міська рада, опубліковано 16 травня 2021 року о 15:49

У третю неділю травня  в нашій країні національний день - День пам`яті  жертв політичних репресій. Тож сьогодні, 16 травня, керуючий справами виконавчого комітету Мукачівської міської ради Олександр Лендєл, разом з представниками інститутів громадянського суспільства та постраждалими від політичних репресій, зібралися на меморіальний мітинг біля пам`ятного знаку, присвяченому пам`яті жертвам штучного голодомору 1932-1933 років, політичних репресій та всім борцям за волю України, щоб вшанувати пам`ять сотень тисяч-мільйонів невинно вбитих та переслідуваних тоталітарним комуністичним режимом.

У скорботному слові до присутніх Олександр  Васильович Лендєл закликав пам`ятати про страшні сторінки минувшини нашого народу і нагадав про те, що кожен з нас повинен відстоювати демократичні права і свободи, щоб не допустити подібного в майбутньому. На його прохання присутні вшанували пам`ять постраждалих від репресій  хвилиною мовчання.

Настоятель храму Успіння Богородиці Української Православної Церкви України отець Сергій Потюк відслужив панахиду за полеглими, а після цього звернувся з благословенним словом до присутніх.

На завершення меморіального мітингу присутні поклали  квіти та запалені лампадки до пам`ятного знаку жертвам політичних репресій.

Пам`ятаємо! Сумуємо!