Інформація про надзвичайні події на території Мукачівської міської територіальної громади з 15 по 22 лютого 2021 року

За минулий тиждень на території Мукачівської міської територіальної громади сталися три пожежі та дві некласифіковані надзвичайні події.

Пожежі

16.02.2021 о 16:15 - пожежа в надвірній споруді (літня кухня), за адресою: м. Мукачево, вул.О.Довбуша. Вогнем знищено частину домашнього майна. Причина й збитки встановлюються. На гасіння залучались  дві одиниці техніки 18-ї та 19-ї державних пожежно-рятувальних частин м.Мукачева.

18.02.2021 о 11:55 - пожежа в будівлі що не експлуатується, за адресою: м.Мукачево, вул.А.Павлова. Пожежею знищено будівлю площею 4 м2. Причина та збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки 17-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.

21.02.2021 о 23:00 - пожежа в будівлі що не експлуатується, за адресою: м. Мукачево, вул.Ю.Гойди. Пожежею знищено сміття на площі 2м2. Причина пожежі та збитки встановлюються. На гасіння залучались дві одиниці техніки 17-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.

Некласифіковані надзвичайні події

15.02.2021 о 15:25 до  УДСНС повідомили, що в озері знаходиться чоловік і потребує допомоги, за адресою: м. Мукачево, вул. Щорса. До місця події було направлено відділення 17-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева. По прибутті організовано рятувальні роботи громадянина, 1989 р.н. та передано медичним працівникам. Каретою екстреної медичної допомоги його доправлено до лікувального закладу з діагнозом загальне переохолодження.

19.02.2021 о 09:15 надійшло повідомлення від чергового  ВП ГУНП про отруєння побутовим газом двох людей 2012 та 2002 років народження, мешканці с. Ключарки, вул.Каденюка. Обидва знаходяться під опікою лікарів медзакладів м. Мукачева.