Інформація про надзвичайні події на території Мукачівської міської ТГ з 01 по 09 березня 2021 року

За минулий тиждень на території Мукачівської міської територіальної громади сталися  11 пожеж та 1 некласифікована надзвичайна подія.

Пожежі

01.03.2021 о 10:30 - загоряння сміття в металевому контейнері за адресою: м. Мукачево, вул.Молодіжна. Пожежею знищено 5 м³ сміття. Причина й збитки встановлюються. На пожежу залучалась одна одиниця техніки 17-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.

01.03.2021 о 11:40 - загоряння сухої трави на відкритій території за адресою: Мукачівський район., с. Лавки. Пожежею знищено суху траву на площі 1 Га. Причина й збитки встановлюються. На пожежу залучалась одна одиниця техніки 17-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.

01.03.2021 о 13:23 - загоряння сухої трави на відкритій території за адресою: Мукачівський район., с. Лавки, вул. Мукачівська. Пожежею знищено суху траву на площі 2 Га. Причина й збитки встановлюються. На пожежу залучалась одна одиниця техніки 17-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.

04.03.2021 о 14:31 загоряння сухої трави на відкритій території за адресою: м. Мукачево, вул. Писарева. Пожежею знищено суху траву на площі 0,02 Га. Причина пожежі та збитки встановлюються. На пожежу залучалась одна одиниця техніки 19-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.

04.03.2021 о 19:50 загоряння сухої трави на відкритій території за адресою: Мукачівський район, с. Ключарки. Пожежею знищено суху траву на площі 1,5 Га. Причина пожежі та збитки встановлюються. На пожежу залучалась одна одиниця техніки 17-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.

04.03.2021 о 23:18 загоряння газового лічильника за адресою: м. Мукачево, вул. М. Дикая. Пожежею пошкоджено газовий лічильник та облицювання стіни житлового будинку на площі 2 м2. Причина пожежі та збитки встановлюються. На пожежу залучалась дві одиниці техніки 17-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачево. Погашено до прибуття підрозділу.

05.03.2021 о 15:10 - загоряння сміття в пластмасовому контейнері за адресою: м. Мукачево, вул. Свято-Михайлівська. Пожежею знищено сміття та пошкоджено контейнер. Причина й збитки встановлюються. На пожежу залучалась одна одиниця техніки 17-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.

05.03.2021 о 19:43 - пожежа в квартирі багатоповерхового житлового будинку за адресою: м. Мукачево, вул. Окружна. Вогнем знищено речі домашнього вжитку на площі 10 м2. Причина й збитки встановлюються. На пожежу залучались три одиниці техніки 17-ї та 18-ї державних пожежно-рятувальних частин м. Мукачева.

06.03.2021 о 18:50 - загоряння сухої трави на відкритій території за адресою:  м. Мукачево, вул. Великогірна. Пожежею знищено суху траву на площі 1 Га. Причина та збитки встановлюються. На пожежу залучалась одна одиниця техніки 19-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.

07.03.2021 о 18:43 - загоряння сухої трави на відкритій території, за адресою: Мукачівський район, с. Лавки. Пожежею знищено суху траву на площі 1.7 Га. Причина та збитки встановлюються. На пожежу залучалась одна одиниця техніки 17-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.

08.03.2021 о 00:09 - загоряння сміття в металевому контейнері за адресою: м. Мукачево, вул. Петкі Шандора. Пожежею знищено сміття. Причина й збитки встановлюються. На пожежу залучалась одна одиниця техніки 17-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Мукачева.

Некласифіковані надзвичайні події

04.03.2021 о 16:40 до ДСНС Закарпаття надійшла інформація від чергового АТ «Закарпатгаз», що внаслідок спрацювання запобіжно-запірного клапана ШРП було припинено газопостачання 69 абонентам в с. Ключарки Мукачівського району. Аварійною бригадою Мукачівського відділення АТ «Закарпатгаз» проводились роботи по відновленню газопостачання. О 19:40 газопостачання відновлено всім абонентам.