Інформація про поточні роботи управління будівництва та інфраструктури

Завершено роботи по поточному ремонту підвальних приміщень як споруд подвійного призначення (найпростішого укриття) Мукачівського ліцею № 10 по вул.Драгоманова,66 в рамках виконання доручення Гуманітарної ради по облаштуванню приміщень навчальних закладів як найпростіших укриттів в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту персоналу, дітей та учнів закладів освіти Мукачівської міської територіальної громади.

Було виконано наступні роботи: штукатурення та вапняна побілка стін, установлено лавиці, влаштовано систему вентиляції, змонтовано мережу аварійного освітлення з установкою генератора, проведено інтернет-мережу, установлено баки запасу питної води, облаштовано персональні кабінки для біотуалетів, змонтовано електричні конвектори для опалення приміщення.

Спеціалістами управління будівництва та інфраструктури проведено нагляд за якістю та об’ємом виконаних будівельних робіт.