Ковідні відділення Лікарні святого Мартина забезпечуватимуть електроенергією безперебійно – для постійного постачання кисню та роботи обладнання
Міська рада, опубліковано 11 листопада 2021 року о 15:18

В медзакладі проведуть перевірку готовності електромережі в ковідних відділеннях лікарні до роботи в умовах підвищеного навантаження у разі ускладнення епідемічної ситуації в області та у разі значного пониження температури у зимовий період. На випадок аварійного відключення електроенергії здійснюватимуть запуск автономних джерел енергопостачання.

В Мукачівській громаді за 2021 рік – 1036 порушень маскового режиму та 30 порушень карантинних вимог.

З початку року в Мукачівській громаді поліція склала 1036 постанов за порушення маскового режиму та 30 протоколів про порушення карантинних вимог закладами торгівлі й харчування.

Протягом жовтня правоохоронці склали 4 протоколи за порушення карантинного режиму закладами господарювання та 82 постанови про порушення маскового режиму. Дані заслухали сьогодні на засіданні комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Поліція і надалі здійснюватиме перевірки щодо дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів на території Мукачівської громади, в свою чергу спеціалісти відділу економіки проводять постійну роз’яснювальну роботу серед підприємців та населення про необхідність дотримання карантинних вимог.