Лікарня святого Мартина запрошує випускників проходить інтернатуру
Міська рада, опубліковано 26 квітня 2022 року о 13:39

Лікарня святого Мартина запрошує випускників медичних закладів вищої освіти до інтернатури за напрямками:

1. Акушерство та гінекологія (3 роки)
  2. Анестозіологія та інтенсивна терапія (3 роки)
  3. Внутрішні хвороби (2 роки)
  4. Неврологія (2 роки)
  5. Ортопедія та травматологія (2 роки)
  6. Радіологія (1,5 роки)
  7. Стоматологія (1 роки)
  8. Хірургія (3 роки)

Інтернатура у Лікарні святого Мартина – це багато годин різноманітної практичної роботи під керівництвом наших найдосвідченіших лікарів. Інтерни нашої лікарні беруть активну участь у роботі відділень, постійно удосконалюють свої знання приймаючи участь у різноманітних навчальних програмах; присутні при обходах стаціонарних пацієнтів разом з лікарями-ординаторами; допомагають у проведенні маніпуляцій; беруть участь у наданні медичної допомоги у відділенні невідкладних станів; асистують в операційній під час проведення оперативних втручань тощо. З першого дня ви стаєте частиною нашої професійної спільноти та почнете отримувати досвід та навики за обраним фахом.

Навчання в інтернатурі розпочинається з 1 серпня. Вступна кампанія до інтернатури лікарні триває протягом липня, але ми приймаємо документи вже зараз. Для подачі документів, звертайтесь, будь ласка, у відділ кадрів на вул. Пирогова 8-13.

м. Мукачево, вул.Грушевського, 29 (Діагностичний центр лікарні)

вул.Пирогова, 8-13 (стаціонарні відділення)

callcentr: