Майже 480 тис. пасажирів скористалися комунальними автобусами Мукачева за І квартал 2021 року
Міська рада, опубліковано 14 квітня 2021 року о 11:32

З них 266 тисяч пасажирів оплатили за проїзд, 214 тисяч – скористалися пільговим проїздом. Валовий дохід підприємства за звітний період склав 3 млн. 375 тис. грн. ММКП «Мукачівпастранс» здійснює перевезення пасажирів в місті Мукачево, обслуговує наступні автобусні маршрути:

• №2 «вул. Митрополита Володимира – вул. Свято-Михайлівська»
  • №3 «вул. Франка Івана – вул. Тімірязєва»
  • №11 «вул. Духновича – Дитяча поліклініка».

Відсоток виконання рейсів за звітний період складає 96%, що підтверджується системою GPS моніторингу Dozor. З 08.03 згідно з рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС в нашому регіоні був встановлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки та відповідно була призупинена робота громадського транспорту. Робота громадського транспорту була відновлена з 06.04, проте в автобусах продовжують діяти карантинні обмеження, згідно з якими у салоні автобуса одночасно можуть знаходитись не більше 23 людей, всі пасажири повинні користуватись масками. Вимушена перерва у діяльності підприємства звичайно внесла свої корективи, вплинула на кількість перевезених пасажирів за даний період, а відтак і на валовий дохід.

За даний період на всіх автобусах Ataman А092Н6 вчасно були проведені регламентні технічні роботи по заміні мастил, рідин, комплектуючих, профілактичні заходи, поточні ремонти автобусів. Щоденно перед виїздом на маршрут здійснювався технічний огляд ТЗ, проводився медичний огляд водіїв. Шофери пройшли планові інструктажі з охорони праці, пожежної безпеки на транспорті, безпеці руху.

За звітний період не було зафіксовано жодної дорожньо-транспортної пригоди. У березні були проведені діагностичні заходи на спеціальному обладнанні та відповідно отримано сертифікати відповідності щодо справності транспортних засобів. І надалі підприємство дотримується карантинних обмежень, водії регулярно продовжують обробляти салони автобусів спеціальними дезінфікуючими засобами, крім цього ввечері після заїзду в автопарк транспортні засоби обробляються хлоровмісними спецзасобами. У всіх автобусах наявні санітайзери, котрими можуть скористатися пасажири. Водії так само дотримуються маскового режиму.

На даний час на підприємстві працює 48 працівників, з яких 34 водіїв. Підприємством ведеться дотримання всіх пунктів колективного договору. Фонд оплати праці за 1 квартал склав – 2 044 тис. грн. Заборгованість по заробітній платі та сплаті податків – відсутня. За даний період з 01.01.2021 по 30.04.2021 комунальним підприємством було сплачено до бюджету ЄСВ – 363 313 грн., податок з доходів фізичних осіб в розмірі 301 593 грн. та військового збору – 25 232 грн., що входять до фонду оплати праці.