Мати виявила бажання повернути свою малечу у родину
Служба у справах дітей, опубліковано 19 серпня 2022 року о 11:18

Восени минулого року через алкогольну залежність та неналежний догляд, діти відібрані від матері та влаштовані відповідно до їх віку у  дитячі заклади.

З метою подолання складних життєвих обставин та підвищення батьківського потенціалу служба у справах дітей  Мукачівської міської ради звернулась  до Комунальної установи «Центру надання соціальних послуг Мукачівської міської ради» про  взяття даної родини під соціальний супровід.

Поки діти перебувають під захистом держави, жінка не гаяла часу, пройшла лікування від алкогольної залежності. За допомогою рідних та односельців створила у будинку належні умови для їх виховання та утримання, придбала для  них ліжка, влаштувалась на роботу. Дітей навідує, приносить їм гостинці та виявила бажання повернути свою малечу у родинне середовище. Старших дітей планує влаштувати до школи, а меншу дитину до садочка.

Комісія з питань захисту прав дитини Мукачівської міської ради розглянула дане питання і вирішили повернути дітей у родину.