Ми не можемо пройти повз біль та страждання наших біженців
Міська рада, опубліковано 07 березня 2022 року о 11:36

Мукачівці та гості нашого міста знають, що з першого ж дня широкомасштабного наступу військ путінської Росії проти нашої Батьківщини, при Центрі громадськості та національних культур Мукачівської міської ради, було створено пункт прийому та видачі гуманітарної допомоги, пл.Кирила та Мефодія, без вихідних, з 9:00 до 20:00.

Мешканці нашої територіальної громади, краяни та благодійники з-за кордону активно долучилися до цієї Богоугодної справи. Дуже самовіддано працюють працівники закладу та чисельні волонтери, бо вони знають наскільки важливою є їхні праця з прийому та видачі гуманітарної допомоги. А це і засоби гігієни, їжа, посуд, білизна, одяг, дитячі речі, постільна білизна тощо.

Керівництво Центру громадськості просить мукачівців доносити інформацію до наших біженців, які зареєструвалися у Центрі надання адміністративних послуг (пл.Духновича, 2, позаду міської Ратуші), щоб вони сповна змогли скористатися підтримкою наших благодійників.

Графік роботи: з 9:00 до 18:00, щоденно.

Контактні реквізити: centrgromadskosti@gmail.com; Тел. 3-86-30.

Дякуємо за підтримку.

Слава Україні!

Слава нашим благодійникам та волонтерам!