Минулоріч в Мукачеві фіксувався ріст експорту товарів
Міська рада, опубліковано 26 лютого 2021 року о 11:08

За 2020 рік суб’єктами господарювання міста експортовано товарів на суму 428 млн 346,2 тис. дол. США, що становить 101,7 відсотка до відповідного періоду 2019 року; імпортовано товарів на суму 402 млн. 981,9 тис. дол. США, що становить 91,7 відсотка до відповідного періоду 2019 року. Сальдо позитивне і становить – 25 млн. 364,3 тис. дол. США.

Зовнішньоекономічна діяльність є одним з основних напрямків розвитку економіки Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади. Серед основних підприємств-експортерів необхідно зазначити УАП ТОВ «Фішер-Мукачево», яке експортує лижі та ключки у Австрію, Канаду, Завод «Флекстронікс ТЗОВ», ПрАТ «Мукачівський завод «Точприлад», який експортує продукцію у Австрію, Угорщину та Польщу, ТОВ «Інтер-Каштан», ДП Мукатекс ТОВ «Луготекс», ТОВ «Мукачівська швейна фабрика», ПАТ «МТФ «Мрія», ДП «ТУП Україна» та інші.

На офіційному порталі Мукачівської міської ради  постійно оновлюється розділ «Інвесторам», де розміщено інформацію для потенційних інвесторів та зацікавлених у співпраці суб'єктів господарювання щодо інвестиційних пропозицій та інвестиційно-привабливих об'єктів (вільних земельних ділянок) Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади. Також у цьому розділі можна ознайомитися з інвестиційним паспортом м. Мукачева та успішними підприємствами, які вже впродовж багатьох років ефективно працюють на території громади. Протягом звітного періоду було оновлено інформацію у розділі «Інвестиційні пропозиції», зокрема  окрім пропозиції щодо будівництва аеропорту, було розміщено інвестиційні пропозиції від ТОВ «Зі-Південь», ТОВ «Зі-Північ» та ТОВ «Зі-Схід».