МІСЦЕВА ВЛАДА ВИДІЛЯЄ 20 МІЛЬЙОНІВ 150 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАГАЛЬНИХ ПОТРЕБ МІСТА В УМОВАХ ВІЙНИ
Міська рада, опубліковано 01 квітня 2022 року о 14:21

Зокрема:

• 3 мільйони гривень  для підтримки наших захисників: військової частини А1556, тероборони та прикордонного загону
  • 2 мільйони гривень для забезпечення матеріального резерву
  • 5 мільйонів гривень для підтримки ОСББ, на сьогодні їх у місті є 112-ть. Таку ж суму виділили і для мешканців багатоповерхових будинків, де ще немає об’єднань, таких у місті  будинків близько 280.  Ці гроші зможуть  використовувати при виникненні аварійних ситуацій, чи інших нагальних питань, що потребують термінового вирішення
  • 5 мільйонів на програму цивільного захисту населення, частину цих грошей буде витрачено на ремонт укриттів
  • Та 150 тисяч на програму захисту прав дітей, у тому числі діток які постраждали від російської агресії та залишились без батьківського піклування.

Частину цих заходів профінансують за рахунок вивільнених коштів із програми капітального будівництва, йдеться  про 10 мільйонів гривень,  що раніше планували використати на ремонт мосту по вулиці Садовій та внутрішньоквартальні проїзди  у мікрорайоні Росвигово. В умовах війни неможливо проводити капремонт об’єктів і наразі є куди важливіші потреби,  як тільки війна закінчиться місто повернеться до реалізації цих та багатьох інших проєктів – повідомили на засіданні виконавчого комітету.