Мріяв побачити сина: 29 січня 2023 року обороняючи Бахмут загинув Михайло Нусер, а через два з половиною місяці, 14 квітня народився його син
Міська рада, опубліковано 28 квітня 2023 року о 20:30

Чоловік брав участь у боях за визволення Херсона, коли дізнався радісну звістку, що у нього буде син. Історію полеглого Героя розповіла дружина Євгенія.

У шлюбі вони прожили 14 щасливих років, зустріли одне одного, коли були ще зовсім юні — перше кохання і на все життя.

У подружжя народилися дві донечки, пара завжди мріяли про третю дитину – сина. Тому, коли Михайло почув, що дружина вагітна був безмежно щасливий. Постійно писав про те, як багато всьому хоче навчити сина, дуже чекав його народження, просив назвати Михайлом. Мріяв, коли вони будуть разом.

Цю історію не можна дивитися без сліз, адже 29 січня 2023 року обороняючи місто Бахмут Михайло загинув.

З перших днів війни він був на фронті, ніколи не ховався, захищав Україну у найгарячіших точках, бився за Бучу, Миколаїв, Херсон, у Бахмуті на випаленій ворогами землі стояв до останнього подиху.

Цей сюжет ми присвячуємо світлій пам’яті полеглого захисника, Героя України Михайла Нусера