"Мукачево готове до зими"
Міська рада, опубліковано 07 грудня 2021 року о 16:04

«Техніка готова виїздити для прибирання міста та сіл Мукачівської громади від снігу», -  начальник Управління міського господарства Андрій Блінов

Мукачево готове до зими: для забезпечення проїзду на автошлях Мукачівської громади взимку готові виїздити 17 тракторів, 4 піскорозкидачі, забезпечено 280 тон солі й оголошено тендер для  закупівлі ще 700 тон. За відповідних погодних умов техніка готова виїздити для прибирання снігу, - повідомив начальник Управління міського господарства Андрій Блінов. За його словами, усі комунальні підприємства які будуть задіяні для прибирання вулично-дорожньої мережі в зимовий період, переведені в режим цілодобового чергування. РБУ забезпечено в повному обсязі спецтехнікою та сумішшю.