Мукачівська громада серед переможців проєкту ООН «Міста і громади, вільні від домашнього насильства»
Міська рада, опубліковано 09 травня 2023 року о 10:51

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення провів конкурсний відбір нових міст та територіальних громад з усіх областей України для участі у проєкті “Міста і громади, вільні від домашнього насильства” на 2023-2025 роки.

У проєкті перемогли 15 міст: Мукачево, Чернівці, Житомир, Ніжин, Кривий Ріг, Луцьк, Суми, Ірпінь, Чернігів, Павлоград, Ізмаїл, Івано-Франківськ, Коростень, Вознесенськ, Хмельницький.

Ключовим завданням проєкту є посилення спроможності та ролі міст у розбудові стійких механізмів захисту та надання допомоги постраждалим, розвитку мережі якісних спеціалізованих послуг, покращення координації та міжвідомчої взаємодії суб’єктів на місцевому рівні, а також активізації та залучення громади до цих процесів.