Мукачівські спортсмени увійшли в трійку кращих на Чемпіонаті Європи з Кіокушин карате WKB
Міська рада, опубліковано 15 листопада 2022 року о 11:18

11 листопада в Польщі, у місті Дембиця🇵🇱🇺🇦 пройшов Чемпіонат Європи з Кіокушин карате WKB

Двоє спортсменів з Молодіжного Клубу Яструб прийняли участь у цих змаганнях і гідно представили місто Мукачево!

Також за команду «Яструб» прийняла участь спортсменка з Київської області. Татаурова Катерина, 3 тижні тренувалася  в Мукачеві під Керівництвом Матьковскі С.С, та в Польщі представляла саме Яструб.

Анна Турченко гідно боролася за місце на п'єдесталі, але на жаль поступилася польській спортсменці, яка на виході змагань стала чемпіонкою турніру.

Олександр Кириленко провів три поєдинки та виборов бронзу на Чемпіонаті Європи! Поступився також чемпіону змагань.

Вітаємо призера

Незважаючи ні на що, каратеки продемонстрували справжній характер і дух кіокушину!

Бажаємо не зупинятися, не здаватися!

Рухатися лише вперед і не втрачати віру в себе!

Головні перемоги ще попереду Ос!

Слава Україні!

Героям Слава! Україна понад усе!