Мукачівський хор хлопчиків та юнаків бере участь у 33 Міжнародному молодіжному музичному фестивалі «Eurochestries Charente Maritime», Франція
Міська рада, опубліковано 04 серпня 2022 року о 11:04

З великою приємністю ділимося світлинами з відкриття 33 Міжнародного молодіжного музичного фестивалю «Eurochestries Charente Maritime», що проходить у французькому місті Шаранте Маратіме та участь у якому бере наш хор хлопчиків та юнаків Мукачівської хорової школи під керівництвом заслуженого діяча культури України Володимира Волонтира.

Після традиційного урочистого відкриття, концертну програму фестивалю розпочав наш Mukachevo Boys And Young Men Choir School /Хорова школа хлопчиків та юнаків державним гімном України. Присутні стоячи аплодували юним хористам. У представленні концертної програми керівник хору Володимир Волонтир зазначив, що свій виступ вони присвячують ЗСУ.

Зазначимо, 33 Міжнародний молодіжний музичний фестиваль «Eurochestries Charente Maritime» участь у якому беруть понад 330 музикантів у віці від 15 до 25 років, проходить під знаком підтримки України.

Щиро бажаємо нашим хористам успішних виступів на сценічних майданчиках фестивалю!

Пишаємося!