Мукачівці отримають мільйон гривень матеріальної допомоги
Міська рада, опубліковано 23 січня 2023 року о 11:38

Рішення погоджено на засіданні Гуманітарної ради, яку провів Андрій Балога - Мукачівський міський голова

Мукачівці отримають мільйон гривень матеріальної допомоги. По 100 тис. виплатять  двом сім'ям військовослужбовців, які загинули у війні з російськими загарбниками. По 50 тис. виплатять військовослужбовцям які зазнали поранення під час безпосередньої участі у бойових діях. Допомогу в розмірі 700 тис. отримають і сім мешканців громади на лікування важких недуг.

Майже 5,5 млн. гривень пропонують виділити на придбання генераторів для дитсадочків громади. Це генератори потужністю від 7 до 40 кВт. Пропонується й спрямувати кошти для забезпечення пального для їх роботи.

6 генераторів планує міська влада закупити для прийомних сімей.

9 генераторів буде закуплено і для комунального некомерційного підприємства «Медичний Центр «Сім’я».

В селі Макарьово  для потреб сімейної медицини проведуть капітальний ремонт будинку сільради, для облаштування амбулаторії.

В Мукачеві з 30 березня до 3 квітня відбудеться чемпіонат України зі спортивного орієнтування.

Погоджено розподіл трансферту для проведення додаткових психолого-педагогічних і корекційно-розвиткових занять в закладах освіти.