Мукачівці посіли призові місця на Міжнародному конкурсі мистецтв "MADE IN UKRAINE"
Міська рада, опубліковано 27 лютого 2023 року о 13:42

15 лютого в Києві відбувся Міжнародний конкурс мистецтв "MADE IN UKRAINE", в якому брали участь учні відділу народних інструментів Мукачівської школи мистецтв ім.С. Мартона.

Лауреат Першої премії - Лінтур Максим (баян,  II вікова категорія, Інструментальний жанр, викладач - Тетяна Бабіля).

Лауреат Першої премії - Тягур Анастасія (баян, III вікова категорія, Інструментальний жанр), викладач Тетяна Бабіля).

Лауреат Першої премії - квартет гітаристів у складі: Юріна Нікіта, Марцій Крістіан, Лосик Даніїл, Швайковська Олена (III вікова категорія, Інструментальний жанр), викладач - Маріанна Монцоль.

Подякою за професійну підготовку учасників до конкурсу, плідну творчу співпрацю, збереження та розвиток культури нагороджені викладачки Тетяна Бабіля та Маріанна Монцоль.

Щиро вітаємо викладачок народного відділу та їх учнів з перемогами у Міжнародному конкурсі мистецтв!

Творчих успіхів Вам! Усе буде Україна