Мукачівців та гостей міста запрошують на «Модну читанку»
Міська рада, опубліковано 19 серпня 2022 року о 10:40

Цього разу обговорюватимуть книгу Євгенії Кузнецової «Спитайте Мієчку»

Мукачівська міська центральна бібліотека імені Олександра Духновича запрошує на чергове обговорення та прочитання цікавої книги. Цього разу на «Модній читанці» будуть обговорювати книгу Євгенії Кузнецової «Спитайте Мієчку», а також говорити про свої  читання та вподобання.

Зустріч відбудеться у суботу, 20 серпня, о 19.00 год. у Центрі громадськості та національних культур.

«Спитайте Мієчку» - це книжка, написана жінкою про жінок, але не лише для жінок.

Кумедна  історія про представниць одного роду - таких різних і таких схожих, що читаючи спочатку навіть плутаєш, про кого зараз йдеться. Бабця Теодора на чолі роду; мама Марія, що не хоче ставати дорослою, але доведеться; онуки Соломія (власне Мієчка), Лілічка і Марта, кожна з яких вирішує власні проблеми (і так, проблеми з чоловіками, але чого вони не можуть сприйматися як глобальні? бо ж на рівні окремо взятого всесвіту це важливо) і правнучки, яка взялася нізвідки. А, ще кота, посмертно названого Яковом, чи не єдиного чоловіка в родині).

Буде цікаво!