На грошові премії педагогічним працівникам, які підготували переможців конкурсів та олімпіад, з міського бюджету було виділено 140 тисяч 500 гривень
Міська рада, опубліковано 07 вересня 2022 року о 14:15

Відповідно звіту начальника управління освіти, культури, молоді та спорту Катерини Кришінець Андялошій протягом 2021-2022 року працівників, які підготували переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, III етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ІІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика було нагороджено грошовою премією на суму 140 500  грн.

Зазначимо, що також вже традиційно щороку 10 працівників дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти отримують премію по 3000 грн. на урочистостях, присвячених Дню працівників освіти «За ініціативу, творчість і педагогічний пошук».