Наша невимовна біль та сум…
Міська рада, опубліковано 28 листопада 2021 року о 12:00

27 листопада біля пам`ятного знаку жертвам Голодомору зібралися всечесне духовенство, військові та скаути, діти та дорослі, представники влади Мукачівської міської територіальної громади та Мукачівського району з тим, щоб вшанувати пам`ять багатомільйонних жертв українського народу в роки голодоморів.

«Сьогодні виповнюється 88-і роковини жахливої трагедії нашого народу, яку здійснив кривавий сталінсько-біьшовицький режим у 1932-1933 роках. У ці дні по всьому світу вшановують невинних жертв голодоморів, запалюють скорботні  свічки, згадують у молитві та жалобному слові наших мучеників», - мовив у своєму виступі перед учасниками меморіального мітингу керуючий справами виконавчого комітету Олександр Лендєл і запросив усіх присутніх долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання.

Всечесні отці Сергій та Віктор відслужили молебень та мовили благословенні слова на адресу всіх жертв голодоморів, а молодь прочитали вірші, після чого журливу пісню виконав хор «Відгомін» (керівник Наталія Добра).

Шановне товариство поклали квіти та запалені лампадки до меморіального знаку жертвам Голодомору та політичних репресій, усім борцям за волю України.

Пам`ятаємо!