Не допускається проведення урочистостей за участю більше 20 осіб
Відділ економіки, опубліковано 25 лютого 2021 року о 16:51

Шановні мешканці та суб’єкти підприємницької діяльності Мукачівської міської територіальної громади, власники та керівники закладів громадського харчування, звертаємо ВАШУ УВАГУ, що відповідно до протоколу регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних Закарпатської обласної державної адміністрації №3 від 24.02.2021 року посилюється контроль за протиепідемічною ситуацією на території Закарпатської області.

Так, відповідно до п.4 зазначеного Протоколу, зобов’язано не допускати  проведення весіль, бенкетів та інших урочистостей з одночасною участю більш ніж 20 осіб відвідувачів.

Контроль за дотриманням обмежень, встановлених постановою КМУ від 9 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами та доповненнями) для відповідного рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, покладено на Головне управління Національної поліції в Закарпатській області та Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області.