Незначний спад злочинності
Служба у справах дітей, опубліковано 05 листопада 2021 року о 11:41

Упродовж десяти місяців поточного року на території Мукачівської міської територіальної громади підлітками скоєно 31 кримінальне правопорушення, що на один злочин менше, ніж за аналогічний період 2020 року. Спостерігається незначне, але зниження дитячої злочинності.

15 неповнолітніми вчинено 25 крадіжок 1 грабіж, 3 розбої, 1 порушення правил безпеки або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, 1 умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження.

Із загальної кількості дітей, які вчинили злочини один підліток не навчався, інші навчались у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних  закладах.

За наслідками скоєних злочинів 1 неповнолітній засуджений до реальної міри покарання, 3 засуджено умовно, 1 призначено покарання у вигляді штрафу, міра покарання щодо інших осіб наразі розглядається судом.

З метою профілактики злочинності та правопорушень службою у справах дітей Мукачівської міської ради проведено профілактичні бесіди з неповнолітніми та їх батьками, батьків притягнуто до адмінвідповідальності, діти взяті на облік за місцем їх навчання.