Оперативна ситуація російського вторгнення станом на 06:00 6 квітня
Міська рада, опубліковано 06 квітня 2022 року о 09:09

Окупанти готують наступ для встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей. Загроза ракетних обстрілів зберігається.

Ймовірно, ворог використовуватиме територію самопроголошеної придністровсько-молдавської республіки для наступу на Півдні України.

Частина військ рф знаходиться на території Білорусі для прикриття частини білорусько-українського кордону та сковування дій Сил оборони України.

Ворог продовжує блокувати Харків, штурмувати Маріуполь, окупанти намагаються наступати на Ізюм, Слов’янськ та штурмувати Попасну, Степне, Новотошківське, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Солодке.

Загарбники продовжують терор цивільного населення на тимчасово зайнятих територіях Херсонської області.

Українські військові взяли під контроль Добрянку, Нововознесенське і Трудолюбівку.

За попередню добу ЗСУ знищили 8 крилатих ракет росії.

Віримо в наші Збройні Сили!

Разом переможемо! Слава Україні!