Понад 6 мільйонів гривень допомоги отримали 894 мукачівці з квітня по липень цього року
Міська рада, опубліковано 20 липня 2022 року о 08:38

Загалом для жителів громади з міського бюджету виділили допомоги на понад 6,4 мільйона гривень. Понад 5 мільйонів гривень отримали мукачівці, які потребували допомогу на дороговартісне лікування. Мільйон 100 тисяч гривень виділили для 11 родин загиблих військовослужбовців – захисників України, які загинули на війні після повномасштабного вторгнення росії. Ще 232 тисячі гривень отримали 307 жителів громади на придбання необхідних гігієнічних засобів. 50 тисяч гривень виділили для 5 учасників бойових дій для здійснення ремонтних робіт. Понад 47 тисяч гривень спрямували на оплату житла та комунальних послуг сім’ям загиблих учасників АТО/ООС, яким присвоєно статус почесних громадян міста. 26 тисяч гривень виділили для поховання 13 одиноких осіб. 4500 гривень – допомога для 5 жителів міста, які входять до категорії найбільш вразливих верств, 7 тисяч гривень виділили на оздоровлення учасника бойових дій. 6 тисяч гривень отримали 6 жителів громади з нагоди вшанування пам’ятних днів, 3500 гривень – кошти, які виділили для 5 мукачівців з нагоди ювілеїв. Понад 2 тисячі гривень відшкодували учасникам АТО на виготовлення медичних довідок.