Понад 60 тисяч гривень відшкодували за пільговий проїзд мукачівців залізничним транспортом приміського сполучення
Міська рада, опубліковано 01 листопада 2022 року о 09:48

Станом на 26 жовтня управління соціального захисту населення Мукачівської міської ради відшкодувало кошти по перевезенню пасажирів залізничним транспортом в приміському сполученні для пільгової категорії громадян.

Загалом надавачу послуг - Ужгородській дирекції залізничних перевезень Львівської залізниці відшкодували понад 63 тисяч гривень. Право на пільговий проїзд мають учасники бойових дій, інваліди I, II, III груп та супроводжуючі особи, постраждалі від Чорнобильської катастрофи, пенсіонери за віком, ветерани військової служби, а також діти з багатодітних сімей.

Зображення ілюстративне