Прийнято рішення «Про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти»
Служба у справах дітей, опубліковано 25 січня 2022 року о 15:22

25.01.2022 року на черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради прийнято рішення «Про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти». Відповідно до прийнятого рішення, в межах повноважень органу опіки та піклування, батькам дітей наданий дозвіл на:

• продаж часток квартир, що належать дітям, за умови попереднього оформлення у їх власність іншого відповідного житла;
  • на виділення часток у спільній сумісній власності на житло, співвласниками якої є діти;
  • на покращення житлових умов дітей, внаслідок оформлення права власності на житло їх батьками;
  • на зняття дітей, як членів сім’ї,  з квартирного обліку внаслідок зняття з квартири, в якій вони проживають, статус службового житла.