Принеси з собою живу молитву та живі квіти…
Міська рада, опубліковано 25 жовтня 2021 року о 15:20

Ще 14 серпня 2018 року  на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради було одноголосно прийнято рішення “Про звернення виконавчого комітету Мукачівської міської ради до Верховної ради України щодо вирішення питання заборони на законодавчому рівні використання поліетиленових пакетів в магазинах та точках продажу товарів”.

Питання про екологічну шкоду розміщення на кладовищах пластикових квітів, вінків та інших ритуальних товарів, виготовлених з пластику підіймалися на зустрічах керівництва нашого міста з членами Духовної ради Мукачева, зверненні Мукачівського міського голови Андрія Балога до мукачівців долучитися до громадського руху, який спрямований на відмову від використання на кладовищах пластикових квітів, вінків та інших ритуальних товарів, виготовлених з пластику.

Ці питання особливо актуальні напередодні 1 листопада – Дня пам`яті померлих.

Прислухаймося до прохань та порад  духовного та світського керівництва нашої громади.