Про схвалення програми «Власний дім» Мукачівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки
Управління міського господарства, опубліковано 23 листопада 2021 року о 14:02

На засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення схвалити проєкт програми «Власний дім» Мукачівської міської територіальної  громади на 2021-2025 роки, з метою фінансової підтримки громадян у забезпеченні доступним житлом та покращенні існуючого житла через надання довгострокових пільгових кредитів для мешканців Мукачівської міської територіальної громади, Правил надання пільгових кредитів (надалі - Правила), що затверджені рішенням обласної ради №1835 від 01.10.2020 «Про обласну цільову програму «Власний дім» на 2021-2025 роки», враховуючи Порядок розроблення місцевих цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання, затверджений рішенням «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Мукачівської міської ради вирішили  схвалити проєкт програми «Власний дім» Мукачівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки згідно додатку до даного рішення.