Про затвердження положення про технічну раду

22 грудня 2020 року на позачерговій сесії Мукачівської міської ради депутатами прийнято рішення «Про затвердження положення про технічну раду з розгляду проєктів будівництва, реконструкції, капітального ремонту та благоустрою об'єктів комунальної власності при виконавчому комітеті Мукачівської міської ради».

У зв'язку з сформуванням Мукачівської міської територіальної громади, для впорядкування відповідних документів та приведення їх до вимог чинного законодавства України, з метою забезпечення професійного колегіального розгляду й обговорення проєктів будівництва, капітального ремонту, благоустрою об'єктів комунальної власності.

Основними завданнями Технічної ради є: розгляд та надання рекомендацій, пропозицій щодо розроблення, коригування проєктної документації; ескізних пропозицій (детальна візуалізація інтер’єрів та екстер’єрів зі специфікаціями оздоблювальних елементів, а також ситуаційних, генеральних планів та проєктних схем); проєктних, технічних рішень, вимог до розробки проєктної документації; відповідності проєктних рішень вихідним даним на проєктування; доцільності початку або призупинення підготовчих/будівельних робіт; визначення ефективності та порядку реалізації запропонованих пропозицій.

Чергові засідання Технічної ради скликаються в міру потреби.

Рішення Технічної ради приймаються більшістю голосів і оформляються протоколом, який підписується головою та секретарем Технічної ради. У разі рівного розподілу голосів голос голови Технічної ради є вирішальним.

Рішення Технічної ради з питань, що належать до її компетенції, мають остаточний характер і підлягають до обов'язкового виконання.