Рішенням виконавчого комітету затверджено положення про ланку територіальної підсистеми цивільного захисту

Сьогодні виконавчим комітетом Мукачівської міської ради затверджено рішення “Про ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Мукачівської міської територіальної громади”. До ланки територіальної підсистеми входять органи управління та підпорядковані їм сили цивільного захисту, відповідні суб’єкти господарювання, які виконують завдання цивільного захисту. Створення і функціонування ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Мукачівської міської територіальної громади забезпечує виконання заходів щодо захисту населення і територій міста від надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період. Ланка територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Мукачівської міської ТГ виконує завдання, які визначені Кодексом цивільного захисту України, постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2015 року № 101 „Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту”.

До складу сил цивільного захисту ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Мукачівської міської ТГ входять:

• аварійно-рятувальні служби;
  • об’єктові формування цивільного захисту;
  • об’єктові спеціалізовані служби цивільного захисту;
  • комунальні, об’єктові аварійні служби.