Вітання Мукачівського міського голови Андрія Балога з Різдвом Христовим та прийдешнім Новим роком!
Міська рада, опубліковано 24 грудня 2022 року о 18:12

Шановна Мукачівська громада, вітаю вас з Різдвом Христовим та прийдешнім Новим роком!

Щиро бажаю кожному з вас в ці святкові дні, бути поруч зі своїми близькими, обійняти, побачити чи принаймні почути голос дорогих вам людей!

Нехай світло Різдвяної зірки проб’ється через темряву війни, осяє та обігріє ваші домівки теплом сердець мільйонів християн, що сьогодні по всьому світу підтримують нашу країну в битві з російським злом та моляться за Україну!

Нехай наступний рік стане часом втілення головної мрії всіх громадян України - роком нашої Перемоги!

Дякую кожному з вас за витримку та стійкість, а від нашої громади - дякую всім, хто боронить країну, зокрема, нашим воїнам зі 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади за мужність та героїзм, за те, що Україна вистояла. За те, що Україна є. За те, що Україна буде.

Ми молимось за вас та робимо все можливе, щоб разом з вами наблизити день, коли на нашій землі не залишиться жодного ворога.

Славимо Господа нашого Ісуса Христа, віримо в Збройні сили України та цінуємо найдорожче, що в нас є - своїх рідних та нашу Україну.

Христос Рождається!

Славімо Його!