Ситуація з газопостачанням освітніх закладів Мукачева така ж як і у всіх інших громадах Закарпаття – місто очікує на укладання угод з визначеним урядом постачальником
Міська рада, опубліковано 26 жовтня 2021 року о 12:26

У Закарпатській області регіональна комісія ТЕБ та НС з 11 жовтня оголосила надзвичайну ситуацію техногенного характеру державного рівня через відсутність постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021/2022 років.

На минулій сесії Мукачівської міськради додаткові 15 мільйонів гривень виділили на опалення навчальних закладів. Цих коштів достатньо для обігріву садочків та шкіл міста до кінця року. Школи та садочки Мукачева мали укладені угоди на постачання газу за ціною 34 гривень за метр кубічний.

Через ріст ціни на газ постачальник відмовився постачати газ та розірвав угоду.

Управління освіти, культури, молоді та спорту вже тричі подавало документи на укладання договору на газопостачання, втім алгоритм подачі документів змінювалося замовником.

Мукачівська громада, які і інші громади очікують на укладання середньострокових контрактів із НАК «Нафтогаз України», який пропонує бюджетним організаціям тариф – 16,8 грн за метр кубічний.

До кінця тижня навчальні заклади громади переведені на дистанційну форму навчання.