Службою у справах дітей провела робочу зустріч з уповноваженою ВРУ з прав людини на Закарпатті
Служба у справах дітей, опубліковано 04 червня 2021 року о 11:18

02.06.2021 року в межах моніторингу стану дотримання та захисту прав дітей на території Мукачівської міської територіальної громади була проведена зустріч регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Закарпатській області Діаною Швардак зі службою у справах дітей Мукачівської міської ради. В ході зустрічі були обговорені питання правового та соціального захисту дітей, особливо дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, а також розвитку на території громади сімейних форм виховання.

Особлива увага пані Діани була приділена своєчасності та повноті облікування дітей, які внаслідок адміністративної реформи були передані громаді міста Мукачівською та Іршавською районними державними адміністраціями; якості та повноті ведення особових справ дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів та піклувальників; діяльності будинків сімейного типу; реалізації декларованих прав дітей; роботі міждисциплінарних команд, діяльності комісії з питань захисту прав дитини та органу опіки та піклування Мукачівської міської ради в частині захисту дітей та розв’язанню спорів, що виникають між їх батьками, а також функціонуванню системи ЄІАС «Діти».

Представниця Уповноваженого з прав людини в службі у справах дітей Мукачівської міської ради переглянула: обов’язкові для ведення журнали обліку; справи облікованих дітей та осіб, в сім’ях яких проживають та виховуються статусні діти, щорічні висновки про стан утримання, навчання та виховання дітей в сімейних формах виховання; індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах; протоколи засідань міждисциплінарних команд, позовні заяви та висновки органу опіки та піклування Мукачівської міської ради у справах, які зачіпляють права дітей, та ознайомилась з Програмою захисту прав дітей на 2020-2022 роки».