Сьогодні, 9 травня, рідні та близькі попрощалися з Мішиним Олександром Михайловичем
Міська рада, опубліковано 09 травня 2022 року о 14:37

Полковник у відставці, голова Мукачівського Товариства інвалідів Другої світової війни та Армії України, Мішин Олександр Михайлович, народився 12 вересня 1925 року і прожив 97 років.

18-річним хлопцем вступив до лав Червоної армії і громи нацистів аж до самого закінчення Другої світової війни.

Після війни переїхав на Закарпаття, працював маркшейдером у Березинському шахтоуправлінні, а з 1960 року і до виходу на пенсію очолював Кіровський спецкар’єр.

Протягом багатьох років був активним учасником громадського життя міста над Латорицею, написав збірку віршів «Война глазами солдата».

Скромна, порядна, доброзичлива людина. Саме таким він залишиться у нашій пам’яті.

Сумуємо!

Пам’ятаємо!