Сьогодні Мукачівський міський голова Андрій Балога зустрічався з представниками агентства допомоги та розвитку "ADRA Ukraine"
Міська рада, опубліковано 07 вересня 2021 року о 13:31

Йшлося про реалізацію спільних проєктів в Мукачівській громаді. Участь взяли Роман Плешкун, менеджер проєкту, Адальберт Пірчак, директор міжнародного фонду «Регіон Карпат», перший заступник міського голови Ростислав Федів, керуючий справами виконкому Олександр Лендєл, представники агенства.

Агенство  розпочало співпрацю з громадою міста нещодавно. Їх проєкти  соціального спрямування. Так, нещодавно коштом агенства  облаштуваано свердловину на території обласної дитячої лікарні, ще дві свердловини оновили й запустили на Чинадіївському водозаборі. Вдалося передати матеріали для проведення водоморежі на вулиці Канальній.

За словами Романа Плешкуна агенство відзначає високий рівень співпраці з владою міста й планують реалізувати тут довготриваліші проєкти. Так, розглядається пропозиція облаштування системи каналізації у вбиральнях сільських шкіл громади, водомережі у ромському поселенню та подальше оновлення свердловин на водозаборі міста.