Статистика дитячої злочинності за шість місяців поточного року
Служба у справах дітей, опубліковано 29 липня 2021 року о 16:06

Упродовж шести місяців цього року на території  Мукачівської міської територіальної громади неповнолітні  вчинили 24 кримінальні правопорушення.

Торік, за аналогічний період, було скоєно 12 злочинів. Через правопорушника, який є мешканцем Кольчинської територіальної громади, рівень дитячої злочинності зріс.

Загалом у кримінально караних діяннях взяли участь 8 підлітків. Зокрема, юні правопорушники вчинили 22 крадіжки, 1 грабіж, 1 порушення правил безпеки або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Один підліток скоїв 10 крадіжок, інший 8.

Із загальної кількості дітей, на час вчинення ними злочинів, 1 є учнем  загальноосвітнього навчального закладу, 1 студент вишу, 5 навчаються у закладах професійно-технічної освіти, один  не навчається. П'ятеро  неповнолітніх виховуються у неповних багатодітних сім'ях, 1 у повній  родині, 2 дітей, позбавлених батьківського піклування  за місцем навчання знаходяться на повному державному утриманні.

За фактами вчинених злочинів відкрито кримінальні справи. Службою у справах дітей Мукачівської міської ради з'ясовані причини та обставини, які зумовили до вчинення протиправних дій, вивчено умови проживання. З неповнолітніми проведено профілактично-роз'яснювальні бесіди щодо недопущення надалі вчинення повторних злочинів. Батьків притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виконання ними  своїх обов'язків.