Талановитий мукачівець Павло Прижегодський з позивним «Гітарист» написав і записав на фронті пісню «Моя перемога»
Міська рада, опубліковано 04 квітня 2023 року о 08:41

Днями презентовано студійну версію пісні «Моя перемога» талановитого мукачівського хлопця, громадського активіста Павла Прижегодського, який зараз боронить нашу країну від окупанта.

До повномасштабного вторгнення Павло був головою Закарпатського осередку всеукраїнського ГО «Будуємо Україну Разом» і більшу частину життя займався музикою. З лютого він почав активно займатися волонтерством, а в квітні 2022 року мобілізувався до лав Збройних Сил України. Зараз він аеророзвідник у 68 бригаді імені Олекси Довбуша. Через любов до музики, гітари, зокрема, побратими дали йому позивний «Гітарист».

Як народилась «Моя перемога»?

Ця пісня - присвята друзям Павла - Миколі Дитко та Назару Гладкому. Вони загинули влітку 2022 року за різних обставин та на різних ділянках фронту. Вони навіть не були знайомі одне з одним, але їх багато чого обʼєднувало. Обидва були волонтерами, допомагали людям, обидва всією душею прагнули перемоги та обидва віддали найцінніше, що в них було.

Основні частини пісні були записані на фронті, в облаштованому під студію підвалі, що знаходився фактично на лінії зіткнення. Після чого вони були передані у Київ, де їх огорнув в аранжування Дмитро Нужний. Гітарне соло у пісні виконав запрошений музикант Стас Семілєтов (гітарист гурту «Mad Heads» та «Мандри»).

На створення лірик відео «Гітариста» надихнули дитячі малюнки, які наші захисники отримують з волонтерською допомогою. Відео ділиться на три частини і зображає війну очима дітей.

»Моя Перемога» - це збірний образ людини (дружина чи чоловік, дівчина чи хлопець, донька, син, мама, тато, друзі), заради якої наші військові воюють, заради якої вони готові віддати все.

• Слова та музика - Павло Прижегодський
  • Саунд продюсер, аранжування, зведення - Дмитро Нужний