Трагікомедія «Білка з облізлим хвостом» Мукачівського драматичного театру стала переможцем Відкритого театрального фестивалю «Комора»
Міська рада, опубліковано 13 жовтня 2022 року о 11:01

Мукачівський драматичний театр взяв участь у дистанційному форматі Фестивалю з трагікомедією Олега Михайлова «Білка з облізлим хвостом» у постановці Кирила Душина, прем'єра якої відбулась 18 вересня.

За підсумками фестивалю Мукачівський  драматичний театр здобув перемогу у двох номінаціях – «Краща моновистава», а в індивідуальній номінації - «Краща жіноча роль першого плану» відзначена Лілія Приходько, за роль Білки.

У фестивалі «Комора» брали участь театри незалежно від їх статусу: театри-студії, студентські театри профільних вузів, незалежні професійні театри, народні театри, академічні театри, а також незалежно від жанру, в якому вони працюють. У програмі очного формату VIII театрального фестивалю «Комора» було представлено 15 вистав від колективів з різних міст України, у дистанційному форматі Фестивалю взяли участь 7 театральних колективів та було представлено 8 вистав з різних міст України.

Щиро вітаємо колектив театру з перемогою!!!