Триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»
Служба у справах дітей, опубліковано 03 грудня 2021 року о 10:17

З метою привернення уваги  до проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми та протидії торгівлі людьми щорічно  службою у справах   дітей Мукачівської міської ради проводиться акція «16 днів проти насильства».

У межах цієї кампанії пройшла зустріч головного спеціаліста служби у справах дітей, начальника ювенальної превенції Мукачівського районного управління поліції  з учнями 7,8,9 класів Лавківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та студентами першокурсниками ВСП «Мукачівський фаховий коледж» НУБІТ України. Під час зустрічі  діти отримали інформацію про форми домашнього насильства та їх  прояви, як себе потрібно поводити у тих, чи інших випадках, аби не  стати жертвою. Також наводилось багато ситуаційних прикладів, щодо убезпечення  від будь-яких проявів насильства та що потрібно зробити, аби розірвати коло жорстокості.

Крім цього учасників навчального процесу проінформовано, що існує окрема служба з протидії домашньому насильству «Поліна». Це поліцейські групи, які пройшли спеціальну підготовку і виїжджають на виклики, пов’язані з домашнім насильством.

Також  наголошено про можливість  звернення до  служби у справах дітей  за місцем  свого проживання або до Єдиного контактного центру системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.