У Мукачеві перевірили місця проживання вимушених переселенців
Міська рада, опубліковано 30 березня 2023 року о 11:58

Тимчасовою комісією, до складу якої увійшли представники управління соціального захисту населення, управління міського господарства та муніципальної інспекції проведено перевірку місць проживання ВПО на території Мукачівської громади.

Торік, через повномасштабну війну росії проти України на території Мукачівської громади тимчасовий прихисток знайшли понад 20 тисяч осіб, які були змушені покинути свої домівки.

Основні компактні місця для проживання були створені на базі гуртожитків обласних навчальних установ, громадських організацій та приватних закладів, де до цих пір продовжують мешкати біля 350 осіб.

За останній рік спільно з громадським сектором, донорськими міжнародними організаціями були зазначно покращені умови проживання в цих закладах. Крім забезпечення електроприладами та необхідними речами побуту в деяких місцях вдалось вже провести косметичні ремонти та оновити інженерні комунікації.

Загалом, в Мукачеві залишаються проживати понад 5,5 тисяч сімей з числа вимушених переселенців.