У Мукачеві пройшов концерт хорової музики відомого українського композитора, диригента і педагога, заслуженого діяча мистецтв України Володимира Волонтира та презентація збірки «З тобою, Україно!»
Міська рада, опубліковано 11 листопада 2022 року о 09:35

У Християнському культурному центрі відбувся концерт хорової музики відомого українського композитора і диригента, заслуженого діяча мистецтв України, директора Мукачівської хорової школи хлопчиків та юнаків, викладача-методиста, художнього керівника і диригента Мукачівського хору хлопчиків та юнаків, члена Національної спілки композиторів України, лауреата багатьох митецьких премій, почесного громадянина міста Мукачева Володимира Волонтира, під час якого митець презентував збірку «З тобою, Україно! Пісні і хорові твори для дітей».

Свято за участі наймолодших хористів зібрало у Християнському культурному центрі чимало поціновувачів мистецтва. Присутні насолоджувалися щирим і зворушливим співом юних талантів.

У програмі концерту звучали пісні, які увійшли до збірки «З тобою, Україно!» - «Чому?», «Колискова для Анни», «Їде, їде поштовий візочок», «Колискова для Маркіяна»,  «З тобою, Україно!», «Зоре моя, вечірняя», «Ой у лузі червона калина» та ін