У Мукачеві пройшов творчий вечір талановитого мукачівського композитора і поета Дмитра Варги
Міська рада, опубліковано 16 вересня 2021 року о 08:48

У майже двохгодинну пісенну подорож поринули мукачівці та гості міста на чудовій культурно-мистецькій події - ювілейному творчому вечорі «Життя складається з пісень» непересічної та талановитої людини, поета і композитора, співзасновника ММТСТІ «СТІмул» Дмитра Варги.

Яскрава концертна програма, яка вдало поєднала лірично-ніжні та запальні пісні, зібрала на свято талановитих виконавців Івана Крафчика, Марічку Швардак, Василя Човбана, Валерія Резниченко, Оксану Сойму-Матвієнко, Аліну Кучинську, гурти «Остра тирнина» та «Viva Viktoria».

Кожен виступ артистів глядачі супроводжували бурхливими оваціями, а кожну пісню талановитого мукачівця зал щиро підспівував...

Пісенне свято чудово доповнювала розповідь дружини Дмитра Аліни Кучинської про історію та народження кожної пісні.

Присутні мали чудову нагоду послухати у виконанні самого винуватця свята Дмитра Варги «Пісню про Мукачево».

Теплі слова вітань за неймовірні емоції, за щирі пісні та любов, яку дарує талановитий композитор, поет і співак людям висловили голова Мукачівської районної ради Михайло Лабош та начальниця відділу культури та молодіжної політики управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради Ірина Калій, яка також вручила ювіляру від Мукачівського міського голови Андрія Балоги грамоту за вагомий внесок у розвиток культурно-мистецького життя громади та сувенір на добру згадку.